DomovŠportSUVERENI ŠAMPIONI: Koprčani nadigrali tudi Cerknico

SUVERENI ŠAMPIONI: Koprčani nadigrali tudi Cerknico

Včeraj so Koprčani odigrali zadnjo tekmo v primorski ligi in tako tudi uradno zaključili letošnjo sezono, v kateri so se z odlično igro in borbenostjo uvrstili v tretjo ligo.

Tekma v Cerknici se je takoj začela po željah Koprčanov. Hitro vodstvo je dalo slutiti, da bo tekma izgledala kot večina letošnjih v kateri so Koprčani dominirali. V 14. minuti je bilo že 3:0 za Koprčane in to je bil tudi rezultat polčasa.

“Ena stopnička je za nami, čaka nas še veliko dela, da pridemo kamor spadamo,” so zapisali na svoji uradni spletni strani.

Drugi del je ponudil isto sliko kot prvi. Koprčani so vseskozi oblegali vrata Cerknice, pohvaliti je potrebno domačega vratarja za odlične obrambe. Trener Damir Milinović je ponudil priložnost tudi nekaterim fantom iz mladinske ekipe, ki so svojo priložost lepo izkoristili.

Tekma se je zaključila s 6:0 za Koprčane.