DomovArhivDve zmagi ostali v Kopru

Dve zmagi ostali v Kopru

Arhiv Preglej vse novice

Odprto prvenstvo Kopra za fante in dekleta do 16. leta starosti so organizirali med 2. in 4. aprilom v Tenis centru Bonifika. Člani domačih klubov so se na domačem terenu odlično znašli in osvojili kar dve zmagi. V kategoriji posameznic je zmagala Lian BENEDEJČIČ (TK Koper), ki je v finalu v treh nizih premagala Katjo Hrkač (Medvode). Pri fantih je slavil Matic Dimic iz Ljubljane. Turnir deklet sta v konkurenci dvojic osvojili Tjaša KLEVIŠAR (Tr-Kr) in Metka KOMAC (TK Koper), ki sta bili v finalu v dveh nizih boljši od Lane STEFANOVIĆ (Štk Ve) in Laure CEROVŠEK (AsLit).

1

Prvenstva se je letos udeležilo prek 70 igralcev in igralk iz številnih slovenskih klubov, ki so bili nad organizacijo navdušeni.

Konec tedna bo Teniški klub Koper organiziral tudi  Round Robin TZS turnir za igralce in igralke do 12. leta starosti.