DomovArhivPo vrnitvi z Malte zaslužen dan za oddih

Po vrnitvi z Malte zaslužen dan za oddih

Arhiv Preglej vse novice

Čeprav so skandinavske ekipe znane po svoji odlični fizični pripravljenosti in vztrajnosti, so se Koprčani na sobotnem prijateljskem srečanju z norveškim prvoligašem Aaslundom odlično odrezali. Koprčani so z golom Jake Štromajerja povedli že v 20 minuti, slabih deset minut kasneje pa je za Koprčane zadel še Jonathan Niguez.

image-2c9e338ac2bfbad8d46fde9e275097f706cfde0c55fa96424cd68827314c0e48-V

Dobro fizično pripravljeni Kanarčki, ki tudi tokrat niso razočarali, saj so pokazali kar nekaj odličnih akcij, so na odmor odšli s prednostjo dveh zadetkov, vendar sta močan veter in taktični spodrsljaj pripomogla k izenačenju Norvežanov v drugem polčasu, tako da se je srečanje žal končalo z izidom 2:2.

image-38d8f173af5206ecf762761aefd9f266bd8b60850a49c186fc75769c2e421a89-V

Kako so s sobotnim srečanjem zadovoljni v koprskem taboru, lahko prisluhnete v spodnji video izjavi trenerja Slavka Matića, ki je za portal ekoper.si med drugim povedal še, da se bo intenzivnost treningov do nedeljskega srečanja z Olimpijo zmanjšala. Do nedeljskega obračuna na Stožicah načrtujejo še šest treningov, na katerih bodo skušali odpraviti še zadnje napake v igri in se kar najbolje pripraviti na prvega nasprotnika, Olimpijo iz Ljubljane.