DomovŠport24 (!!!) zadetkov v mreži Rakeka

24 (!!!) zadetkov v mreži Rakeka

Šport Preglej vse novice
Deli vsebino

Kaj takega? Česa takega verjetno ne pomnijo niti najstarejši ljubitelji statistike. Obiskovalci Bonifike so bili priča sila neobičajnemu rezultatu. Koprčani so igralcem Rakeka nasuli kar reci in piši 24 zadetkov.

Jasno je bilo, da igralci Rakeka na Bonifiko prihajajo z željo, bi čim bolje obranili svojo mrežo. Vendar jim to ni uspelo. Že po samem uvodu je bilo jasno, da bomo videli izdatno zmago Koprčanov. Prav vsak napad je pomenil priložnost za zadetek. V prvem polčasu so jih kozlički izkoristili 11, ob tem pa zapravili še kopico priložnosti in tudi enajstmetrovko.

Drugi polčas je ponudil isto zgodbo. Igralci Rakeka so se krčevito branili, a razpoloženih Koprčanov niso mogli ustaviti. Ko je glavni sodnik odpiskal konec srečanja je na semaforju svetil rezultat 24:0.

Koprčani tako nadaljujejo z neverjetnimi dosežki. To je bila že 15. tekma brez prejetega zadetka, svojim nasprotnikom pa so jih nasuli že 76.