DomovŠportROKOMET: Srečanje med Koprom 2013 in Trimo Trebnjem brez zmagovalca

ROKOMET: Srečanje med Koprom 2013 in Trimo Trebnjem brez zmagovalca

Rokometaši Kopra 2013 so na srečanju 1. kola Lige NLB gostovali pri rokometaših Trimo Trebnjega in prišli do izenačenja (21:21).

Trebnje, ki ga vodi Roman Šavrič, in Koper, ki mu po novem poveljuje selektor slovenske reprezentance Veselin Vujović, sta na Dolenjskem prikazali predstavo, začinjeno s preobrati, ki pa na koncu ni prinesla zmagovalca.

Ekipi sta prikazali izenačeno igro

V prvem polčasu sta ekipi, ki sta napovedali boj za ligo za prvaka, prikazali izenačeno igro. Šele v zadnjih dveh minutah prvega polčasa je Primorcem z golom izkušenega krilnega igralca Uroša Rapotca uspelo “pobegniti” za dva zadetka.

Koprčani so svoj nalet prenesli v uvod drugega dela. Z delnim rezultatom 5:0 so pobegnili na 17:11. Ta prednost pa je počasi kopnela in skopnela v 57. minuti, ko je na 20:20 izenačil Tobias Cvetko. Domači so prek Uroša Udoviča nato tudi povedli, Grega Krečič pa je zatem postavil končnih 21:21.